Lichtjesmarkt

Pré-Gymnasiumdag
26 november 2018
Younes Bosma wint het GJR 2018!
13 december 2018

Lichtjesmarkt

Het Laurens Lyceum organiseert een lichtjesmarkt op donderdag 20 december. 

De opbrengst hiervan gaat naar Amnesty International, een organisatie die mensen over de hele wereld beschermt en versterkt – van het afschaffen van de doodstraf tot het opkomen voor de vrijheid van meningsuiting, en van het beschermen van de rechten van vluchtelingen tot het strijden tegen politiek geweld en vervolging. Samen met u willen we deze lichtjesmarkt tot een succes maken zodat wij er gezamelijk voor kunnen zorgen dat Amnesty haar belangrijke werk voort kan blijven zetten.

Kom gezellig langs voor een oliebol, maak een leuke foto in de photobooth, koop een van de kerstitems gemaakt door onze leerlingen of geniet van een mooie voorstelling.

De flyer is hier te vinden!