Pré-gymnasiumdag

Startbrieven
20 juli 2020
Proeflesmiddag
5 oktober 2020

Pré-gymnasiumdag

Pré-gymnasiumdag

De inschrijving voor de Pré-gymnasiumdag is gesloten. Wegens een groot aantal aanmeldingen wordt er binnenkort een tweede dag georganiseerd. Datum en tijd worden zo snel mogelijk bekend gemaakt.

Wil jij alles tot in de puntjes weten? Neem je niet zomaar iets aan, totdat het tegendeel is bewezen? Heb je vwo-advies? Dan kan het zijn dat het gymnasium bij jou past.

Twijfel je nog of het gymnasium iets voor jou is? Meld je dan aan voor onze pré-gymnasiumdag. Deze dag is speciaal voor iedereen die interesse heeft in meer dan alleen de ‘gewone’ vakken en openstaat voor verbindingen leggen met het verleden. Samen met onze gymnasiumdocenten mag je meedoen, proeven en ervaren hoe het is om een echte gymnasiumleerling te zijn.

Woensdag 28 oktober

14.45-15.45 uur