Pré-gymnasiumdag
5 oktober 2020
Instroom havo 4
15 oktober 2020

Proeflesmiddag

Proeflesmiddag november 2020

Hoe gaat dat nou eigenlijk op het Laurens? En hoe geven die docenten daar les? Er is maar één manier om daar achter te komen: de proeflesmiddag.

Tijdens deze middag volg je drie korte lesjes van een half uur, gegeven door onze eigen brugklasdocenten. Deze lessen worden ook in het echt aan de brugklassers op het Laurens gegeven. Zo krijg je dus een goed beeld van de lesinhoud en de omgang met docenten. 

De middag start met een gezamenlijke bijeenkomst waarin iedereen een goodiebag ontvangt met spullen die je nodig hebt, iets te drinken en wat lekkers. Vervolgens ga je onder begeleiding van oudere leerlingen in kleine groepjes langs de verschillende lessen.

Zit je in groep 8 en wil je graag sfeer proeven op het Laurens? Meld je dan aan voor de proeflesmiddag.

Datum: 18 november
Tijd: 14.00 – 15.30 uur

Link naar inschrijven volgt